GENÇ DiZAYN OTO KiRALAMA

Kastamonu Oto Kiralama , olarak ekonomik sınıftan, lüks sınıfa kadar birçok otomobil çesidiyle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalismaktayiz. Araçlarimiz sayfasindan kiralayabileceginiz otomobillerin modellerini inceleyebilir, fiyat listesi kısmından araç fiyatlarına bakabilir, kiralama şartları sayfasından ise otomobil, ticari ve filo kiralama ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kastamonu Oto Kiralama, her yıl yenilenen araç filosuyla olusan araçlarımız, bireysel kiralama ve yurt dısından gelen gurbetçilerimizin profesyonel ekibimizle en uygun fiyatla hizmetinize sunar.

Referanslarımızın ve araç sayımizın her geçen gün artması firmamızın rent a car sektöründeki kalitesini yansıtmaktadir. Gerek sirketlerin, gerekse bireylerin araç ihtiyaçlarını karşılayan firmamiz, her sınıf araç ihtiyacınızı karşılamaktadir.

Genç Dizayn Oto Kiralama olarak Kastamonu Havaalanı , Kastamonu Havalimanı içerisine ücretsiz transfer islemi gerçeklestiriyoruz.

Firmamiz; CG GROUP YATIRIM ŞİRKETİ adı altında 2005 yilinda kuruldu. İşletmemize baglı dört farkli yatırım firmamiz bulunmaktadır. Bunlar;

Genç Dizayn RENTAL (Oto Kiralama-2005)

Etichet AUTO (Oto Alim/Satim-2013) 

Zeplin Car RENTAL Kastamonu Bayi (Oto Kiralama-2017)

Three People MEDYA (Medya Kuruluşu-2019)

Genç Dizayn Asistanlık Hizmeti (Oto Kurtarıcı - 2020)

Hakkımızda
Genç Dizayn Rental
BoluWebOnline Web Site Kurulum Hizmetleri